Školné

Od září 2024 nabízíme dětem docházku 5 dní v týdnu. Ve školním roce 2024/25 zatím bohužel nemáme možnost přijímat žáky na individuální vzdělávání. Cena měsíčního školného je 4500 Kč. Za druhého sourozence bude měsíční platba 4300 Kč, za třetího a dalšího 4100 Kč. Cena družiny: ranní + odpolední – 80 Kč/ den pouze ranní – 50 Kč/ den pouze odpolední – 50 Kč/ den

Pokud je to pro Vás možné, oceníme platbu školného za celý rok (případně za pololetí) nejen pro zmenšení administrativní zátěže. Zaplacení školného na několik měsíců dopředu by nám velmi pomohlo i kvůli nemalým počátečním výdajům na úpravu nových prostor školy.

Nově zapsané děti platí jednorázové zápisné 1 500 Kč.

Jsme si vědomi, že výše školného může být pro některé rodiny nemalý zásah do rodinného rozpočtu. Pokud je to Váš případ a přitom vidíte svobodnou školu Indigo jako jedinou cestu pro své dítě a sebe, zkusíme společně najít řešení. Pokud si naopak můžete dovolit platit školné vyšší, budeme vděční za Vaši podporu (vystavíme potvrzení o daru).

Přijďte s Vašimi dětmi nasát atmosféru svobodné školy během tří zkušebních dní. Pro domluvení setkání se nám ozvěte na telefonní číslo +420736171228 nebo mailem. Samozřejmostí je také neomezená adaptace v doprovodu rodiče podle potřeby dítěte.